fbpx

Jaga oma vaimse tervise lugu, et inspireerida ja toetada oma kolleege!

Hea ENKi liige!


Üle-eestilise noorsootöö nädala raames kutsub noorteinfoportaal Teeviit üles noorsootöötajaid jagama oma vaimse tervise pöördepunkte, et kolleege toetada ja inspireerida.
Videod koondatakse noorsootöö nädala veebilehele rubriiki “Restart” ning jagatakse nädala kommunikatsioonitegevuste raames nii noortevaldkonna töötajatele kui ka avalikkusele.
Restart nimetust kandvate videote eesmärk on jagada videos kolleegidega oma edulugusid, kuidas oled ületanud mõne vaimse tervise raskuse.
Ootame noortega töötavate inimeste kogemus- ja persoonilugusid,millest valmivad videod ja kus räägitakse vaimse tervise hoidmisest, läbipõlemise vältimisest ja enese heaolust töös noortega.


Teemad, mida sooviksime eriti kajastada:
– Tasakaal töö ja eraelu vahel ehk kuidas aega planeerida selliselt, et töö ja vaba aeg ei muutuks üheks.- Läbipõlemise vältimine tööl- kuidas hoida tasakaalu ja mitte liigselt rapsida ja end läbi põletada.- Peale intensiivse projekti/tegevuse järgselt endale vaba aja ja taastumise lubamine.- Fomo ehk digivahendite kasutamine peale tööd tööalase eesmäkide täitmiseks ja selle vältimine (e-mailid, sotsiaalmeedia). Digistress- Vaimse tervise hoidmine töökohal ehk mida kollektiivselt kokku leppida ja silmas pidada töökohal ning tööülesannete täitmisel.- Kuidas teha tööd nii, et ma ise jään terveks- noorte mured ei muutuks minu muredeks- tasakaal.


Kui tunned, et sul on lugu, mida soovid jagada teistega ning oled valmis oma näo ja nimega seda videos tegema, siis kirjuta liis.enson@harno.ee ning saadame täpsemad juhised.

Ootame sinu lugu hiljemalt 10.10.
Kogume kokku 4 lugu, millest valmivad videod.


Just Sinu lugu võib aidata kellelgi raskest hetkest üle saada.

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus