fbpx
Noorte projektikonkurss Ideeviit

Projektikonkurss „Ideeviit“ tuleb taas aasta teises pooles

See info on just Sulle, kui oled mõelnud, millal avaneb taas võimalus enda ideede teotamiseks projektikonkursi „Ideeviit“ kaudu toetust taotleda.

Käesoleval hetkel on projektikonkursi „Ideeviit“ sisu ja vorm uuendamisel ning noortele vanuses 7-26 avaneb võimalus taotlemiseks 2021. aasta II pooles. Uuendamise eesmärk on pakkuda senisest veelgi mugavamat taotluskeskkonda ja pakkuda tuge eelkõige just nende piirkondade noortele, kus seni on olnud väiksemad võimalused seoses noortealgatuste toetamisega. Samuti muutuvad voorude fookused senisest konkreetsemaks, et noored panustaksid üle-eestiliselt üheskoos konkreetsete kitsaskohtade lahendamisele.

Lisaks läheb uuendamisele ka Ideeviida bränd. Info konkursi ja ideede esitamise kohta jõuab Sinuni Teeviit infokanalite kaudu. Uue taotlusvooru täpsed tingimused, ajaraam ja fookus avaldatakse projektikonkursiga seotud veebilehel hiljemalt mais.

Üldine huvi projektikonkursi vastu on kiirelt kasvavas trendis- kui 2019. aastal rahastati kolme vooru kaudu 78 noorte omaalgatuslikku ideed, siis 2020. aasta esimeses voorus sõlmiti juba 65 lepingut. 2020. aasta sügisel oli tegemist välkvooruga- vaid kolme päevaga laekus kokku 42 ideed.
Aitäh kõikidele huvilistele ja esitajatele.

Ideeviit pakub projektide arendamiseks nõustamist, tuge ja rahalisi vahendeid. Ideeviita rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Projektikonkursi 2020. aasta tingimused
Vaata täpsemalt

Võta ühendust!

Projektikonkursiga seotud küsimustele vastab Haridus- ja Noorteameti noorteosakonna peaekspert Kristiina Valk.

+3725845 5345
kristiina.valk@harno.ee

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus