fbpx

Idee esitaja meelespea

Hea huviline!

Siia oleme koondanud varasema kogemuse põhjal mõned näpunäited, mida arvesse võttes on idee esitamise ja projekti elluviimise protsess sujuv nii Sinu kui ka kõikide teiste osapoolte jaoks. Enne idee esitamist tutvu kindlasti ka projektikonkursi tingimustega.

 

IDEE ESITAMINE JA TÄIENDAMINE

1.  Palun kirjelda projekti eesmärki piisava detailsusega- soovime enne mentori määramist aru saada, mida, miks, kus ja kellega soovid ellu viia.

2. Palun veendu, et esitad õiged kontaktandmed- nende andmete kaudu võtab mentor Sinuga ühendust. On tähtis, et looksite kontakti esimesel võimalusel, sest siis saate idee täiendamiseks ettenähtud kahte nädalat maksimaalselt kasutada.

3.  Palun ole idee esitamisele järgneval perioodil kättesaadav e-maili/FB/telefoni teel, et mentor saaks Sinuga ühendust võtta. Peale seda, kui mentor on Sinuga ühendust võtnud, pea kinni ühistest kokkulepetest.

4.  Rahastuse saamisel kantakse toetus juriidilise isiku pangakontole (nt vald/linn, kool, noortekeskus, MTÜ). On hea, kui enne projekti esitamist on Sul sõlmitud eelkokkulepe juriidilise isikuga, kes oleks Sinu tulevase projektiga seotud. Samas, kui vajad juriidilise isiku leidmisel abi, saad loota ka enda tulevase mentori nõule.

 

IDEE ELLUVIIMINE JA ARUANDLUS

1. Seoses koroonaviiruse leviku tõkestamisega järgi idee elluviimisel ohutusreegleid.  Ametlikud juhised on leitavad siit.  Vajadusel kasuta mentori abi.

2. Kui planeeritud projektitegevustes või eelarves tuleb muudatusi, kooskõlasta need mentoriga ning anna muudatustest teada kristiina.valk@entk.ee.

3.  Aruandlusel saad loota mentori abile. Tutvu aruandega enne idee esitamist siin.

1+
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus