fbpx

Harno otsib lemmikõpsi!

Hei, ettevõtlik noor!

Õpetajate päev koputab uksele! Nuputad, kuidas seda päeva tähistada ja õpetajatele toredat olemist pakkuda.

Siin on sulle idee! Löö kaasa projektis “Harno otsib lemmikõpsi!”. 🤩🙌Tähista õpetajate päeva uutmoodi ja silmapaistvalt! “Harno otsib lemmikõpsi” on võimalus pidada sel õpetajate päeval meeles oma lemmikõpetajat, teda tunnustada ja tutvustada tema tähtsat rolli noorte eludes ka teistele. 🌍👍✅🎬

Kes on oodatud osalema?
Eelkõige ootame projektis osalema 9.-12 klasside ja kutsekoolide 16-19aastaseid õpilasi. Ühtlasi on oodatud osalema ka üldharidusekoolide nooremate klasside õpilased

Mida peab tegema?
Õpetaja päeva tähistamiseks teevad õpilased oma lemmikõpetajast lühikese video, et näidata, kuidas õpetajad on neid positiivselt mõjutanud.
Video annab võimaluse näidata õpetajatöö rõõme, tutvustada igapäevatöö põnevaimat poolt, päeva emotsioone, tegemisi ja saavutusi koos klassiga, mille üle uhkust tunda.

Millal?
Õpetajate päeva tähistatakse 5. oktoobril. “Harno otsib lemmikõpsi” projekt vältab terve õpetajate päeva nädala ning videosid ootame 📍5-12. oktoobril aadressile opetaja@harno.ee 

Ideid, mida võiks sinu video sisaldada:
* Mida teeb Sinu lemmikõpetaja kõige paremini?
* Õpetaja on üks mõjukamaid ameteid maailmaparandamiseks – too mõni näide, kuidas Sinu õpetaja on Sinu ja kaaslaste elusid mõjutanud?
* Õpetaja ametiga kaasneb piiramatu loomevabadus – milline on olnud kõige põnevam koolipäev tänu Sinu õpetajale (mõni õuesõppepäev, õppekäik või või midagi hoopis muud)?
* Mis on sinu lemmikõpetaja vahva väljend või ütlus? Mida ta ütleb, kui kõik on hästi või siis, kui midagi pole hästi?
* Mis on Sinu lemmikõpetaja kirg?
* Mis tundi ta annab?
*Mis teeb ühest õpetajast lemmikõpetaja?

Video tehniline info:
* Video pikkus: max 1,5 min. Formaat: Full HD
* Video tuleb edastada veebilingina ja fail peab olema pilvest allalaetav (GoogleDrive, Dropbox, Vimeo, YouTube vm).

PANE TÄHELE:
Teiste loomingu kasutamisel tuleb lisada viited autorile. Kõigilt videos osalejatelt on küsitud luba, õpilaste puhul on luba küsitud lapsevanematelt. Videos osalejad on teadlikud võimalusest, et need võivad sattuda avalikule Facebooki ja Instagrami lehele “Õpetajad loovad homse Eesti” ja meediasse.Löö kaasa! Märka ja tunnusta oma lemmikõpsi!

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus