fbpx

Sündmused

Vaimne heaolu kui edukuse alus

19.04.2021
Diana Zvonkova
Me kuuleme pidevalt söögi alla ja söögi peale, kuidas oma füüsilise tervise eest tuleb hoolitseda, aga vaimse heaolu eest hoolitsemine jõuab tavaliselt meie teadvusesse alles siis kui asjad jõuavad juba professionaalse abi vajamiseni.
On kerge ignoreerida kohati esinevaid ärevusi ja negatiivsusele kalduvat mõtlemisharjumust, sest midagi otseselt ju ei valuta. Kuid tänapäeva kriisikeskses ühiskonnas ja ka ettevõtluse maailmas mängib iga väike samm psühholoogilise heaolu säilitamise poole väga suurt rolli, sest mõjureid, mis võivad meid kiiresti tasakaalust välja lüüa, on rohkem kui kunagi varem.
Meie veebinarile oleme kutsunud rääkima TalTech’i karjäärinõustaja Monika Sutropi, kes avab meile rohkem vaimse heaolu säilitamise teemat oma kogemusest üliõpilaste karjäärinõustajana. Samuti saame teada praktilisi soovitusi, kuidas saame igapäevaselt ise sellesse panustada.
Meie teine külaline on digiturundusspetsialist Timo Porval, kes on olnud suurte konverentside nagu Wealth Forum naistele ja Better You turundusjõud, podcast “Ekspordime” looja ja on palju tunnustust saanud ka Turunduslabori asutajana ning virtuaalkonverentsi “12 tundi turundust” korraldajana, mis on senimaani olnud Eesti suurima osalejate arvuga turundusüritus. Oma eduni jõudmiseks on aga läbi sumbatud nii mõnedki süngemad ajad. Sellest teekonnast räägib Timo meile lähemalt ja avab vaimse heaolu eest hoolitsemise tähtsuse ettevõtja ja spetsialisti seisukohast.
Veebinar on eesti keeles ja kõigile TASUTA.
Lisainfo ja registreerimine: https://fb.me/e/hDr90PkqD
0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus