fbpx

Sündmused

TLÜ magistriõppe infotund: noorsootöö korraldus

19.04.2021
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht
19. aprillist kuni 30. aprillini toimuvad Tallinna Ülikooli magistriõppe infotunnid, sel aastal Zoomi vahendusel. Infotunnis saad tutvuda meie poolt pakutavate võimalustega, erinevate õppekavade ja sisseastumistingimustega. Infotunni kestus on umbes üks tund ning soovi korral saad esitada ka täpsustavaid küsimusi.
Miks tulla meile õppima?
🔸 Magistrikraadiga noorsootöö korralduse spetsialistid on tööturul hinnatud valdkonna arendajad, kes kujundavad muu hulgas noortepoliitikat nii kohalikul kui ka riiklikul tasandil.
🔸 Õppekava pakub üliõpilasele võimalust omandada erialaseid süvateadmisi just talle huvipakkuval valdkonnaspetsiifilisel teemal. Lisaks omandad palju praktilisi oskuseid, mis ka näiteks valdkonna koolitajana tegutsedes kasuks tulevad.
🔸 Õppekava lõpetanutele antakse noorsootöötaja 7. taseme kutse.
Noorsootöö korralduse vilistlane Heili Griffith: “Minu jaoks on magistriõpingud loonud tööalaselt väga palju uusi võimalusi. Usun, et täiskasvanud õppijana ongi meie võimuses ise mõjutada seda, kui palju ja mida õpingutest kaasa võtta. Õpingute jooksul leidsin endas huvi ka näiteks nimõiguste teema vastu ja olen saanud sel alal koolitajana tegutseda. Magistriõpingud avasid minu jaoks ka täiesti uue maailma just akadeemilises mõttes. Magistritöö valmimine oli küll pikk protsess, mil lugesin ja kirjutasin väga palju, aga see aitas mul analüüsida ja mõtestada enda jaoks noorsootööd. Nüüd oma igapäevatöös näen õpingute praktilist kasu pea iga päev, sest päris sageli saan luua seoseid selle vahel, mida olen magistriõppes omandanud ja milliste väljakutsetega nüüd pean noorsootöös rinda pistma.”
Lisainfo eriala kohta: www.tlu.ee/hti/noorsootoo-korraldus
Kõik Tallinna Ülikooli MA infotunnid: www.tlu.ee/MAinfotunnid
0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus