Sündmused

Teeviit Instagram take-over

24.07.2020
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

Teeviit Instagram kajastab suviseid noorsootöö tegevusi

Noorteinfoportaal Teeviit algatas sotsiaalmeediaplatvormil Instagram koostöös noorsootöö korraldajatega ja noortega suvise take-over sarja, mille eesmärk on kajastada suvisel perioodil toimuvaid noorsootöö tegevusi üle terve Eesti. Sarja raames löövad kaasa noortekeskused, noorteühingud, noorteprojektid, noortelaagrid, noorte osaluskogud ja mitmed teised.

Suvise take-over sarja idee kerkis vajadusest kajastada suvisel perioodil noorsootöö korraldajate ja noorte endi tegevusi, mille raames edastatakse kanali jälgijatele infot erinevate tegevuste ja võimaluste kohta, samas pakutakse sarjas kaasa lööjatele võimalust oma häid tegemisi, praktikaid ja võimalusi teistele näidata – seda läbi noorte endi ja noorsootöö korraldajate silmade. Huvi sarja raames noorsootöö tegevusi esitleda on olnud suur.

Sarja jaoks töötas Teeviit sotsiaalmeedia noorte tiim välja visuaali, mida suviste noorsootöö tegevuste kajastaja saab kasutada, seeläbi on loodud ühtne visuaalne stiil, kuid sisu kajastamise osas on sisutegevuse elluviijatel võimalus oma tegemisi oma äranägemise järgi kajastada. Nii on näiteks laager „Hack the crisis“ jaganud kanalis põhjalikult laagris toimuvaid tegevusi, Eesti Noorteühenduste Liit jagas tegemisi seoses noorte [eel]arvamusfestivaliga Põlvas ning vetelpäästjad jaganud nippe ja soovitusi suviseks perioodiks seoses veeohutusega.

Suviste noorsootöö tegevustega saad olla kursis noorteinfoportaal Teeviit Insagram kanalis https://www.instagram.com/teeviit/. Kui ka Sinul tekkis soov oma tegevusi kanalis jagada, võta julgelt ühendust Teeviit meeskonnaga Facebookis, Instagramis või e-maili teel teeviit@teeviit.ee.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus