fbpx

Sündmused

Teeme lapsele pai 2022

30.04.2022
Madis Kormik

Eeskujuliikumine Valge Õhupall kutsub kõiki inimesi üles lastekaitsepäeval, 1. juunil võtma oma igapäevatoimetustest hetke, et teha lapsele pai.

Pai saab teha ka virtuaalselt – avades südame, mille sisse on kirjutatud pai saajad või #lapselepai, ning jagades sellest sotsiaalmeedias pilti või videot. Võttes aktsioonist osa, anname avalikult teada, et laste märkamine ja lastest hoolimine on meie jaoks oluline.

Aktsiooni “Teeme lapsele pai” seos lastekaitsepäevaga on sümboolne ja taotluslik. Laste hoidmine ja kaitsmine on loomulik ja väga oluline osa lapsevanemaks olemisest. Igal tehtud pail on eriline hoolivust näitav ja turvatunnet loov tähendus, ning seda sõltumata vanusest. Mida kaugemale jääb lapsepõlv, seda erilisemaks muutub vanematelt ja vanavanematelt saadud pai!

Pai on kui võlupuudutus, mis loob turvatunde, ning imerohi, mis aitab üle saada raskustest. Tehes lapsele pai, anname talle edasi selge sõnumi – me märkame üksteist ja hoolime üksteisest.

Aktsioonis osalemine on lihtne – tee lapsele pai.
Liitu ka Facebooki sündmusega: TEEME LAPSELE PAI 2022.

Virtuaalse pai tegemiseks lõika valgest paberist välja süda, kirjuta sinna sisse pai saaja(d) või siis lihtsalt #lapselepai, edasta see video või foto pai saajatele ning jaga sotsiaalmeedias, kasutades teemaviiteid #lapselepai ja #märkame11hoiame11.

Lisaks vanematele, vanavanematele ja teistele inimestele kutsume virtuaalse pai aktsioonis osalema ka organisatsioone. Südame avamisega saab organisatsioon näidata, et seab oma tegevuses olulisele kohale tänastele lastele tervema ja turvalisema tuleviku loomise.

Rohkem infot: https://facebook.com/events/s/teeme-lapsele-pai-2022/513196210359787/

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus