fbpx

Sündmused

TASUTA VEBINAR: Kas Sinu digitaalne persoonibränd töötab Sinu kasuks?

20.07.2021
Diana Zvonkova
Aastal 2012 on Jeff Bezos öelnud, et persoonibränd on see, mida Sinu kohta öeldakse, kui Sa oled ruumist lahkunud.
Tänapäeval, persoonibränd on see, mida Sinu kohta teatakse enne, kui Sa oled ruumi sisenenud ja Sinu digitaalsel persoonibrändil on järjest olulisem ja kriitilisem roll ōige ja professionaalse kuvandi loomisel.
Tänapäeval, millal meil kõigil on nö. kaks identiteeti – füüsiline persoonibränd ja digitaalne kuvand ei ole küsimus enam, selles, kas Sul on olemas tugev persoonibränd, vaid kas Sinu persoonibränd töötab praegusel hetkel Sinu kasuks või mitte.
Oleme teie jaoks kokku pannud tasuta sissejuhatava digitaalse persoonibrändingu veebiseminari. Kui Sa oled mõelnud, et peaksid oma persoonibrändiga tegeleda, tasub Sul sellest võimalusest kindlasti kinni haarata. Kui veel ei ole, tule kuula miks meie nii kirglikult sellest teemast räägime.
Tugev ja tuntav persoonibränd annab Sulle eelise igas valdkonnas. Kui Sul on, mida inimestele pakkuda, ei tasu käed rüpes istuda. Ja kui Sa veel ei tea, mis see on, aitab teadlik persoonibrändiga teagelemine ka selles selgusele jõuda.
“Bränd Nimega Sina” sissejuhatav veebiseminar digitsalsest persoonibrändist toimub 03.augustil kell 16.00. Seminar toimub eesti keeles ja seda viivad läbi kaks pikaaegset müügi- ja turunduseksperti Eestis – Olesija Saue ja Evelin Org, kes andsid aasta tagasi välja raamatu “Bränd Nimega Sina”.
Vaata lisa: https://fb.me/e/Em3ntt4E
0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus