Sündmused

RKRNi visioonipäev TULEVIKU ELUKESKKOND

15.09.2021
Diana Zvonkova
Tule RKRNi visioonipäevale TULEVIKU ELUKESKKOND! Tänavusel visioonipäeval kutsume sind kaasa mõtlema, millises elukeskkonnas soovime tulevikus elada ja milliseid tulevikke tasuks vältida. Vaatame ja uurime tuleviku elukeskkonna erakordseid lahendusi, mis on valminud Eesti rakenduskõrgkoolides.
Palun registreeri hiljemalt 14. oktoobriks https://forms.gle/SSqsHi6MqATeQKYBA
Visandame tuleviku linnakeskkonna, et aru saada, milline võiks olla kodanikusõbraliku linna kontseptsioon koos vastupidava ühiskonnaga.
Küsime, kuidas tõsta kodaniku terviseteadlikkust, pakkudes talle nii teenuseid kui tervisenäitajate infot. Arutleme, milline on tuleviku siseturvalisus omavahel põimunud füüsilises ja virtuaalses ruumis. Keskendume tulevikuinimesele ja küsime: kuidas mõõta, juhtida ja arendada keskkonda, mille keskmes on talent? Vaatleme, kuidas luua tuleviku rohekeskkonda selliselt, et sinna tekiks positiivne psühhosotsiaalne keskkond ja tihe seos taimedega. Uurime, milline on mehitamata sõidukite roll ja tuleviku tehnoloogiate mõju lennunduses ja tavaelus. Kuuleme, kuidas tabab tuleviku tootedisain millenniumilaste soovide kiire täitmise, vähendades samas tootmise ökoloogilist jalajälge. Milline on kõige reaalsem virtuaalne elukeskkond tänasest tulevikuvaatest? Kas disain ja loodushoid võimaldavad meile jätkusuutlikku ürituskorraldust? Mida soosib Rüüruum kui räägime ehitus- ja rõivakunsti lõimumisest? Kuuleme, millised on head näited Metropolia panusest tuleviku elukeskkonna arengusse ja kuidas kõiki neid võimalusi kasutada.
Visioonipäeval on põnevad esinejad, kes osalevad ka päeva lõpu paneelarutelul.
Täpsema kava https://worksup.com/app#id=TULEVIKUELUKESKKOND (vajadusel sisesta sündmuse ID – TULEVIKUELUKESKKOND)
Visioonipäev toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Osaleda saad ka otseülekannet jälgides. Kui oled registreerunud, saadame sulle lingi enne visioonipäeva.
Kohtumiseni tuleviku aruteludes visioonipäeval!
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus