fbpx

Sündmused

OSALE: JCI virtuaalkonverentsile “Kirest sündinud äri” 17-18. septembril 2021

14.04.2021
Maris Praats, sisuloome tiimijuht

17.-18. september toimub JCI Aastakonverents teemal “Kirest sündinud äri”. JCI Estonia Aastakonverents on igal aastal JCI liikmete poolt vabatahtlikkuse printsiibi alusel  korraldatud üritus, mille eesmärk on tuua kokku sarnaselt mõtlevaid, progressile orienteeritud inimesi. Selle aasta konverents on inspireeritud kirest ja vajadusest. Kirest, mis on suunab inimesi loobuma oma senisest erialast ja/või tööst asumaks tegelema millegagi, mis neid tõeliselt innustab. Vajadusest, olude sunnil leida endale uus väljakutse või funktsioon. Räägime mõttemallidest, inspireerime üksteist ja arutleme selle üle, kuidas muutuste protsessi jooksul hoida nii oma keha kui vaimu. Meie eesmärgiks on, et konverentsil osaleja lahkuks ürituselt innuga midagi senisega võrreldes teisiti teha ning oskustega, mis tagavad õnnestumise.

Konverentsi põhifookusteks on:​

·  ettevõtlus – kirest sündinud äri,

·  vaimne tervis – kuidas mõttemustreid muutes luua uut reaalsust.

Kaks põhifookust põimitakse konverentsi teekonnaks, mis koosneb kolmest osast: inspiratsioon, uued teadmised, praktiline tegevuskava.

Teekond jaguneb kolmeks sammuks:

· Inspiratsiooni või kire plokk on see, kust kõik alguse saab. Siin räägitakse edulugusid ja inspireeritakse Sind uutele mõtetele, et oleksid avatud uuele infole ja kogemusele konverentsi raames.

· Teadmiste plokk on see, kust saad uusi teadmisi, mis on igasuguse muutuse ja arengu oluliseks alustalaks. Saad teadmisi mis aitavad Sul muuta oma mõttemustreid, ennast paremini mõista ja/või alustada/edendada oma äri.

· Tegevuste osas keskendume praktilistele töötubadele, mille raames saab uued teadmised enda hüvanguks praktiliselt tööle panna või leida endale mõni huvitav teema, milles praktilist kogemust/elamust omandada.

JCI on rahvusvaheline ettevõtlike noorte koda, mis pakub oma liikmetele arengukeskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, et innustada noori inimesi looma positiivset muutust ühiskonnas. (www.jci.ee)

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus