Sündmused

“Mõtle kui teadlane”

27.11.2021
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

Tule koos sõbraga avatud teadusringide päevale!

  1. detsembril toimub järjekordne üle-eestiline avatud teadusringide päev “Mõtle kui teadlane”. Kokku avab oma uksed üle 60 teadusringi üle Eesti (sh virtuaalsed ringid) ning valikus on mitmeid erinevaid tegevusi nagu robootika, programmeerimine, päikesesüsteemi uurimine, strateegilised seiklusmängud, meisterdamine, füüsika ja keemia katsete tegemine, mustkunst, loomade ja loodusmatkad ning palju muud. Oled oodatud koos sõbra või kogu perega! Ringidesse on vajalik eelregistreerimine, kuid osalemine neis on tasuta. Rohkem infot sinu maakonnas toimuvate ringide kohta leiad siit: www.huviring.ee.

Sel korral saavad toimuma erinevad keemia, füüsika- ja robootikaringid TalTech Virumaa kolledžis, Pernova Loodusmajas Pärnumaal oodatakse aga särasilmseid uurijaid ja noori ellujääjaid ning Karksi-Nuias avatakse sel päeval tüdrukutele suunatud tehnoloogiaring. Eesti Teadushuvihariduse Liidu enda e-huvikooli projekti raames avavad uksed e-huvitunnid „Värviline vesi“ ja robootikaringid Võrus. Igal aasta on võimalus seigelda ka looduses, sel korral näiteks Lehtsel, Jänedal või Tamsalus. Virtuaalselt on üle-eestiliselt võimalus osa saada tuntud mustkunstniku Irene Kivaste show’st, avastada liitreaalsust, osaleda digifotograafia tunnis, ehitada tolmuimeja või mängida robotitega.

Kõikide avatud huviringidega saab tutvuda aadressil www.huviring.ee. Avatud teadusringide päeval osalemine on tasuta, aga selleks on vajalik eelregistreerimine, s.o hiljemalt 01.12.2021. Kohtade arv on piiratud!

 

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus