fbpx

Sündmused

Mida teha koolivaheajal? #sisukasvaheaeg

19.04.2021
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

19.04 – 25.04 on kevadine koolivaheaeg. Meie aga alustame enda tegevustega juba täna. Selles artiklis tutvustame sulle koolivaheaja programmi ja kutsume sind veetma aega koos Teeviit noorteinfoportaaliga.

Igal koolivaheaja päeval on erinev teema. Räägime unest ja puhkusest, teadusest ja loodusest, ohutusest ja tervisest. Tulemas on tegevust nii sotsiaalmeedias kui ka portaalis, toimuvad erinevad loosimised, lived koos spetsialistidega, ilmuvad teemakohased artiklid ja koostöös Delfiga kaks noortesaadet.

#sisukasvaheaeg päevateemad:

Pühapäev, 18.04: Puhkamine
Esmaspäev, 19.04: Vaimne tervis
Teisipäev, 20.04: Teadus
Kolmapäev, 21.04: Füüsiline tervis, liikumine ja toitumine
Neljapäev, 22.04: Õppimine ja karjäär
Reede, 23.04:  Loovad tegevused
Laupäev, 24.04: Ohutus
Pühapäev, 25.04: Õppimise nipid

19. aprillil ja 22. aprillil toimuvad Delfi noortesaadet, mida juhivad ägedad saatejuhid – Daniel Levi Viinalass ja Kristel Aaslaid!

Teemadeks on esimesel päeval vaimne tervis ning teisel päeval õppimine ja karjäär. Lavale astuvad Liis Velsker, Sandra Raju, AG, Judopoiss, õpilasfirma Münt, õpilasfirma Huggy, Hanna Martinson, Woke Customs, Noel Moglia, Minna Sild ja Villemdrillem.

Noortesaate ajal toimuvad loosimised ning peaauhinnana loositakse välja MacBook Air.

Selleks et olla meie tegemistega kursis järgi Teeviit Instagrami ja Facebooki. Delfi poolt on loodud eraldi leht, kus leiad kogu info koolivaheajal toimuva kohta.

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus