fbpx

Sündmused

Konverents “Ennast juhtiv ja väärtust loov noor ei ole imeloom”

22.09.2020
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

Esmakordse ettevõtlus-, ettevõtliku- ja karjääriõppe konverentsi keskmes on ennast juhtiva ja väärtust loova noore kujunemisteekond ning kooli ja õpetaja võimalused olla sellele teekonnal suunajaks, toetajaks ja oluliseks mõjuisikuks. Läbi kahe päeva saavad nii õpetajad, koolijuhid kui teised haridusega seotud inimesed kohalikest omavalitsustest, ettevõtetest ja muudest asutustest hankida inspiratsiooni erinevatelt esinejatelt ja osaleda töötubades. Toimub ka Edu ja Tegu aasta parimate ettevõtlusõppe edendajate väljakuulutamine, Ettevõtliku Kooli edulugude finaal ning uute Ettevõtliku Kooli standardite jagamine. Oodatud on kõik, kes haridusse panustavad ja ennast sellel teemal arendada soovivad, üritus tasuta! Registreerumine avaneb septembris. Üritus toimub osaliselt või täielikult veebis.

Esinejate seas on Ott Pärna, Mart Laidmets ja Võru Gümnaasiumi direktor Karmo Kurvits, kuuleme inspireerivaid õppekogemusi näiteks Põltsamaa Ühisgümnaasiumist, ettevõttest Nordkalk, TERA Erakoolist, põnevast välisriigist. Paneeldiskussioonis võetakse arutelu alla küsimus, kuidas ikkagi õpetada noori nii, et ei oleks põhjust neid kiruda. Töötubasid on läbi kahe päeva erinevatel teemadel nii ettevõtluspädevuse arendamiseks, ettevõtlus- ja karjääriõppe süsteemi ülesehitamiseks, äriideede genereerimise toetamiseks kui välisriigi kogemusest õppimiseks.

Jälgi Facebooki üritust ja saad esimesena lisainfot 😉

Üritust korraldavad ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu, Haridus- ja Teadusministeerium, Ettevõtlik Kool, Junior Achievement Eesti, Tartu Ülikool, Haridus- ja Noorteamet, toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Facebooki sündmus: https://m.facebook.com/events/305745710525083

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus