Sündmused

Keskkonnahoidlikud töötoad Autovabaduse puiesteel

05.08.2021
Diana Zvonkova
Tartu loodusmaja pakub sel suvel taas Autovabaduse puiesteel linnarahvale ja külalistele keskkonnasõbralikke ja nutikaid õpitube!
Sellel aastal on meie õpitubade läbiv teema uuskasutus/taaskasutus ja jäätmetekke vähendamine. Püüame läbi erinevate tegevuste näidata, et keskkonnast hoolimine algab väga väikestest lihtsatest sammudest, ka jagame näpunäiteid jäätmetekke vältimise ja vähendamise kohta. Meisterdame värvilistest taas- ja uuskasutusmaterjalidest, uurime silma ja luubiga loodust, mängime laua- ja õuemänge ning paneme kõrva taha nippe, kuidas säästlikumalt tarbida.
Lisaks saab lähemalt tutvuda Tartu loodusmaja tegevustega, uurida täpsemat infot järgmise õppeaasta huviringide kohta ning kohapeal ringidesse registreeruda.
🌱 Otsi meie paviljon üles, oleme kohal viiel laupäeval – 10.07, 17.07, 24.07, 31.07 ja 7.08 kell 12.00-16.00.
Peagi tutvustame siin ürituse all ka meie töötube!
****
Tartu südalinnas asuvast Vabaduse puiesteest saab suve keskel mõnus linnaruum vaba aja veetmiseks – Autovabaduse puiestee. Kuuks ajaks muutub autotee ainult jalakäijate ja kergliiklejate pärusmaaks. Autovabaduse puiestee on külastajatele avatud 9. juulist 8. augustini.
🌱 Vaata tegevuste kava siit: https://tartu.ee/et/autovabaduse-puiestee või samanimelisest Facebooki üritusest
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus