fbpx

Sündmused

Keskkonnahoidlikud töötoad Autovabaduse puiesteel

Tartu loodusmaja pakub sel suvel taas Autovabaduse puiesteel linnarahvale ja külalistele keskkonnasõbralikke ja nutikaid õpitube!
Sellel aastal on meie õpitubade läbiv teema uuskasutus/taaskasutus ja jäätmetekke vähendamine. Püüame läbi erinevate tegevuste näidata, et keskkonnast hoolimine algab väga väikestest lihtsatest sammudest, ka jagame näpunäiteid jäätmetekke vältimise ja vähendamise kohta. Meisterdame värvilistest taas- ja uuskasutusmaterjalidest, uurime silma ja luubiga loodust, mängime laua- ja õuemänge ning paneme kõrva taha nippe, kuidas säästlikumalt tarbida.
Lisaks saab lähemalt tutvuda Tartu loodusmaja tegevustega, uurida täpsemat infot järgmise õppeaasta huviringide kohta ning kohapeal ringidesse registreeruda.
🌱 Otsi meie paviljon üles, oleme kohal viiel laupäeval – 10.07, 17.07, 24.07, 31.07 ja 7.08 kell 12.00-16.00.
Peagi tutvustame siin ürituse all ka meie töötube!
****
Tartu südalinnas asuvast Vabaduse puiesteest saab suve keskel mõnus linnaruum vaba aja veetmiseks – Autovabaduse puiestee. Kuuks ajaks muutub autotee ainult jalakäijate ja kergliiklejate pärusmaaks. Autovabaduse puiestee on külastajatele avatud 9. juulist 8. augustini.
🌱 Vaata tegevuste kava siit: https://tartu.ee/et/autovabaduse-puiestee või samanimelisest Facebooki üritusest
0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus