Sündmused

Karjääripeatus 6: MEEDIKUD

15.09.2021
Diana Zvonkova
23. septembril tähistab Karjääripeatus oma sünnipäeva – täpselt aasta tagasi toimus vastvalminud karjäärikeskusest esimene LIVE-ülekanne.
Mis oleks parem valik meie aastapäevasündmuseks kui tuua lavale need, kelle amet möödunud aastal senisest veelgi enam oluliseks muutus – meedikud! Erinevad ametikohad, tööülesanded ja tegevuskeskkonnad kuid kõik tegutsemas ühise eesmärgi nimel.
Elust eesliinil räägivad:
LIISA VIPP, Ida-Tallinna Keskhaigla üldkirurg
INDREK OLVETI, Eesti Kaitseväe staabimeditsiiniohvitser
RALF LÕHMUS, Tallinna Kiirabi õde-brigaadijuht
Karjääripeatuses jutustame lugusid, murrame müüte, jagame kogemusi ning inspiratsiooni.
• Kuuleme, mis viis neid meditsiini juurde ja on seal aastaid hoidnud
• Millised on olnud suurimad väljakutsed, saavutused ja õppetunnid
• Mis selles töös suurimat rõõmu pakub ja edasi viib
• Ning mida soovitavad nad noortele, kes näevad oma tulevikku meditsiinisektoris
Vestlust veab juhtivkarjäärispetsialist KRISTEL AINSALU
LIISA lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2014 aastal, läbis residentuuri Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ja lõpetas selle 2019 üldkirurgia erialal. ITK-s töötab Liisa alates 2019 üld- ja onkoloogilise kirurgia keskuses kirurgina. Hetkel spetsialiseerub ta ülemise seedetrakti kasvajate kirurgilisele ravile. Kahel korral (2017, 2018) on ta käinud vabatahtlikuna missioonil Keenias kirurgitööd tegemas. Lisaks ITK töötamisele, töötab Liisa alates 2017 a ka Kuressaare Haiglas valvekirurgia.
INDREK lõpetas arstiteaduskonna aastal 2005 ning asus koheselt ka arstina tegevteenistusse. Ta on teeninud Tapal väeosaarstina, KVÜÕA sõja- ja katastroofimeditsiinikeskuses arst – lektorina ning alates 2020. aastast 1. Jalaväebrigaadi staabis staabimeditsiiniohvitserina. Indrek on kahel korral osalenud kontingendi arstina sõjalisel missioonil Afganistanis. Erialalt on ta erakorralise meditsiini arst ning töötab lisaks ka SA Tartu Ülikooli Kliinikumi EMO-s arst – õppejõuna.
Oled oodatud osalema! Küsimuste esitamiseks on kasutusel konverentsiäpp.
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus