fbpx

Sündmused

Euroopa päev 2022 Tartus

30.04.2022
Madis Kormik

Ootame teid 7.-9. mail osalema Euroopa päeva tegemistes Tartus. 

 

𝙅𝙖𝙡𝙪𝙩𝙪𝙨𝙠𝙖̈𝙞𝙠 𝙀𝙪𝙧𝙤𝙤𝙥𝙖𝙨

7.–9. mail on avatud Minu Euroopa orienteerumisrajad – roherada, toetuste rada, digirada ja kultuurirada. Rajale minekuks tuleb oma nutivahendisse laadida Navicup rakendus, mille leiate 𝐰𝐰𝐰.𝐞𝐮𝐫𝐨𝐨𝐩𝐚𝐩𝐚̈𝐞𝐯.𝐞𝐞 veebilehelt. Kõigi vähemalt ühe raja läbinute vahel loosime välja Estraveli kinkekaarte reisi korraldamiseks Eestis või mujal Euroopas ning lisaks toredaid meeneid saatkondadelt.

 

𝙀𝙪𝙧𝙤𝙤𝙥𝙖 𝙥𝙖̈𝙚𝙫𝙖 𝙪̈𝙧𝙞𝙩𝙪𝙨 𝙍𝙖𝙚𝙠𝙤𝙟𝙖 𝙥𝙡𝙖𝙩𝙨𝙞𝙡

9. mail kell 15–18 on Raekoja platsil avatud infotelgid ja teadustelk, kus saab Tartu Loodusmaja ja Kolme Põrsakese juhendajate abil tutvuda looduse ja taaskasutusega, teha näiteks ise ainet, mis on nii tahke kui ka vedel, päästa muna ja lahendada nuputamisülesandeid. Osaleda KVARKi ja Rakett69 Teadusstuudiote suurel grilltikutorni ehitamise võistlusel. Grilltikutorni ehitamiseks tuleb meeskond registreerida siin: https://forms.gle/9nN5Q69fZ9gdCbrr6. Ülejäänud tegevus etteregistreerimist ei vaja.  

 

Lisaks esitavad oma linna parimad meeskonnad “𝐑𝐨𝐡𝐞𝐥𝐞𝐧𝐝 𝐑𝐚𝐤𝐞𝐭𝐭𝟔𝟗-𝐠𝐚” konkursi võistlustöid ja selgub ka piirkonna võitja.

 

Lisaks teadusele ja orienteerumisele pakume toredat meelelahutusprogrammi! 

 

Vaata lisainfot:

https://facebook.com/events/s/euroopa-paev-2022-tartu/532252008249358/

 

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus