Sündmused

Euroopa noorteinfo päev keskendub vaimsele tervisele

15.01.2021
Diana Zvonkova

Noorteinfo päeva raames toimuv kampaania keskendub sel aastal vaimsele tervisele ja emotsionaalse heaolule ning kannab inglise keeles sloganit #mindmymind. Kampaaniat korraldab Euroopa noorteinfo ja nõustamise agentuur ERYICA ja tegevusi Eestis veab eest noorteinfoportaal Teeviit.

Euroopa noorteinfo päeva tähistatakse üle-Euroopalaselt 17. aprillil 2021 ja mitu aastat on noorteinfo päeva tähistatud pikema kampaaniaga, mis aitab noortele suunatud info- ja teavitustegevustega paremini sihtgrupini jõuda ning ka noori kampaanitegevustesse kaasata.

Kolme etappi jagatud kampaania eesmärk on julgustada noori rääkima vaimse tervise muredest ja toetada noorte teadlikkust, informeeritust vaimse tervise ja emotsionaalse heaolu teemadest. Iga kampaania etapp kaasab noori. Kampaania raames jagatud materjalidele ning postitustele lisatakse juurde viited #mindmymind ning #eyid2021 (European Youth Informaton Day)

Lisainfo: https://www.teeviit.ee/euroopa-noorteinfo-paev-keskendub-vaimsele-tervisele/?fbclid=IwAR2cmXDWeGfz7cSEgA7sTK0r18oOK_ADCTNt4eGom8GqHkGWKhcvasupvFw

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus