fbpx

Sündmused

EÜL-i koolitussari “Üliõpilasesinduste huvikaitse võimekuse arendamine”: Organisatsiooni juhtimine

21.01.2021
Mark Martin Kaalma

28. jaanuaril kell 17.00 toimub Eesti Üliõpilaskondade Liidu ÜHVA projekti raames koolitus organisatsiooni juhtimise teemal. Koolitus keskendub juhtimisele – mis on juhi ülesanded, kuidas organisatsiooni efektiivselt juhtida, liikmeid motiveerida ja ülesandeid jagada. Koolituse käigus saavad osalejad sisulisi teadmisi, kasulikke näpunäiteid ning praktilisi mõtteharjutusi.

Koolitus toimub taaskord virtuaalselt (Zoomis) ning seda viib läbi Üliõpilaskonna Sihtasutuse tegevjuht ja endine EÜL-i avaliku poliitika spetsialist Joanna Kurvits. Üliõpilaskonna Sihtasutus ehk ÜKSA veab Tartus eest OLE ROHKEM. liikumist ja arendab Tartu tudengiorganisatsioone. Vaata lähemalt: https://olerohkem.ee/

Osalema on oodatud kõik, kellele teema huvi pakub, kuid eriti üliõpilasesindajad ja -aktivistid!

Koolitus on tasuta, ent registreerumine on kohustuslik, et koolitusele ligipääs saada!
Registreerumine: https://forms.gle/n1L5ZCFjViP1g8AE9

Projektist:
Eesti Üliõpilaskondade Liit on läbi viimas projekti “Üliõpilasesinduste huvikaitse võimekuse arendamine” ehk ÜHVA. Projekti eesmärgiks on arendada Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste võimekust täita oma põhilist eesmärki – esindada demokraatlikult ning läbipaistvalt üliõpilaste huve ja kaasata üliõpilasi kõrgkoolide otsustusprotsessidesse.

Eesmärgi täitmiseks korraldab Eesti Üliõpilaskondade Liit kõikidele üliõpilasesindustele koolitusprogrammi, mis hõlmab huvikaitse arendamiseks vajalike oskuseid või teadmust – kommunikatsioon, juhtimine, huvikaitse kõrghariduses, erinevate üliõpilaste kaasamine, strateegiline planeerimine, juhtimise üleandmine ja meediaga suhtlus.
Projekti aitab ellu viia EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus