fbpx

Sündmused

EÜL-i koolitussari “Üliõpilasesinduste huvikaitse võimekuse arendamine”: Meediaga suhtlemine

11.09.2020
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht
Eesti Üliõpilaskondade Liit viib 24. septembril kell 18.00 veebi vahendusel läbi meediasuhtluse koolituse. Facebooki sündmus.
Koolitama on kutsutud kommunikatsiooniekspert ja BFMi õppejõud Barbi Pilvre ning osalema ootame KÕIKI aktiivseid tudengiesindajaid, tudengeid ja tudengimeelseid.
Koolituse fookuses on suhtlus meedia ja avalikkusega, sealhulgas poliitika mõjutamine ning argumenteerimine avalikkuses sõna võttes, kuid samuti ka otsustajateni jõudmine. See aitab esindustel kui üliõpilaste huvide kaitsjatel mõista otsustusprotsesse ning seda, kuidas neid efektiivselt mõjutada.
Koolitus on tasuta, kuid registreerumine on kohustuslik, et koolitusele ligipääs saada!
Registreerumine: https://forms.gle/UV59ZFAteuLnJBCn7
Projektist:
Eesti Üliõpilaskondade Liit on läbi viimas projekti “Üliõpilasesinduste huvikaitse võimekuse arendamine”. Projekti eesmärgiks on arendada Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste võimekust täita oma põhilist eesmärki – esindada demokraatlikult ning läbipaistvalt üliõpilaste huve ja kaasata üliõpilasi kõrgkoolide otsustusprotsessidesse.
Eesmärgi täitmiseks korraldab Eesti Üliõpilaskondade Liit kõikidele üliõpilasesindustele koolitusprogrammi, mis hõlmab huvikaitse arendamiseks vajalike oskuseid või teadmust – kommunikatsioon, juhtimine, huvikaitse kõrghariduses, erinevate üliõpilaste kaasamine, strateegiline planeerimine, juhtimise üleandmine ja meediaga suhtlus.
Projekti aitab ellu viia EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.
0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus