Sündmused

Esita kandidaat ettevõtlus- ja karjääriõppesse panustajate tunnustamiseks

23.11.2022
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

Parimaid saab esitada viies kategoorias.

  • Tiitliga Aasta ettevõtlik õppur tunnustatakse õppijat, õpilas- ja/või üliõpilasfirmat ja/või ettevõtlus- või karjääriõppes moodustatud meeskonda, kes on õppetöös saavutanud silmapaistvaid tulemusi ja inspireerinud ka teisi.
  • Tiitliga Aasta ettevõtlus- ja karjääriõppe edendaja tunnustatakse gruppi, meeskonda, organisatsiooni või ettevõtet, kes on märkimisväärselt panustanud ettevõtlus- ja karjääriõppe arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja tunnustamist.
  • Tiitliga Aasta ettevõtlik õpetaja tunnustatakse ettevõtluse, karjääri või muu aine õpetajat või õppejõudu, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlus- ja karjäärialast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
  • Tiitliga Aasta ettevõtlus- ja karjääriõppe mentor tunnustatakse ettevõtjat, ettevõtlikku töötajat, oma ala eksperti, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlus- ja karjäärialast arengut.
  • Tiitliga Edu ja Tegu programmi aasta tegija tunnustatakse inimest, kes on silmapaistvalt panustanud ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi tegevustesse ning arendamisse.

Laureaadid valib programmi esindajatest ja eelmise aasta parimatest koosnev komisjon ning võitjad kuulutatakse välja 25. jaanuaril toimuval ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku!“.

Kandidaate saab esitada ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu kodulehel ettevotlusope.edu.ee/tunnustus.

Ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu tegevusi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Kontaktid:

Kaili Uusmaa, haridus- ja noorteameti kommunikatsioonijuht, kaili.uusmaa@harno.ee, 5087370

Liina Pissarev, haridus- ja noorteameti programmi Edu ja Tegu teavituse ja tunnustuse suunajuht, liina.pissarev@harno.ee, 5136555

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus