Sündmused

Demokraatiapäev

21.11.2022
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht
Hea noor! 🙌
 
🤩Kutsume Sind osalema sündmusel “Demokraatiapäev”, kus esineb Triin Lauri ja saab võtta osa matkemängust kehastusdes Euroopa Parlamendi liikmeks!
Haara reedel, 25. novembril kell 12.30 sõber kaasa ja saa osa põnevast ning harivast päevast! Kõikidele lõunasöök ning vajadusel tõend osalemise kohta‼
Sündmus on tasuta, kohtade arv on piiratud! ⏰ Registreeru juba täna siin: https://www.teeviit.ee/osale-demokraatiapaev-25-11…/.
 
Ajakava:
12.15 Kogunemise algus
Palun registreeri end Teeviit veebis asuvas vormis, oota kinnituskirja korraldajalt ning võta kaasa isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass).
12.30 – Ühine lõuna 🍱 ja tutvumine
13.00 – Päeva tutvustus ja Triin Lauri loeng 💭
14.00 – Simulatsioon ehk 🎲 makemäng Elamuskeskuses
15.15 – Virgestuspaus 🍏
15.30 – Kokkuvõte ja muljed päevast 👏
 
Osaledes saad vastuse järgmistele küsimustele:
☑ Millised on noorte vajadused ning kuidas riik nendesse päriselt suhtub.
Kas vananev heaoluriik kardab või hoopiski vajab noorte häält?
☑ Millised on vananeva ühiskonna mõjud noortele ja kas neile üldse midagi pakutakse või jäetakse?
☑ Need ja paljud teised küsimused saavad vastatud rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud Triin Lauri poolt.
 
Mis on matkemäng? 🤔
Mängijad saavad selles tempokas ja kaasahaaravas mängus kehastuda Euroopa Parlamendi liikmeteks. Mäng kestab ligikaudu 2 tundi. Matkemäng on suurepärane võimalus läbi proovida, kuidas Euroopa tulevikku kujundavaid otsuseid tehakse, veetes samal ajal oma kaaslastega kvaliteetaega.
Kes on peaesineja Triin Lauri? 🤔
Triin Lauri on Konstanzi Ülikooli järeldoktorant ja Tallinna Ülikooli avaliku poliitika dotsent. Ta on töötanud Oxfordi Ülikoolis, saanud hariduse nii EBSist kui ka Tallinna Ülikoolist.
Triinu teadustöö on suunatud peamiselt võrdlevale sotsiaal- ja hariduspoliitikale ja hariduse ebavõrdsusele ning nendes valdkondades on ta avaldanud hulgaliselt teadustöid ning osalenud ka mitmetes projektides.
 
👉 “Demokraatiapäev” toimub noorteinfoportal Teeviit ja Eesti Noorteühenduste Liit koostöös Euroopa Nõukogu algatuse “Democracy Here. Democracy Now” raames.
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus