Sündmused

Changemakers Start-Up!

31.05.2021
Diana Zvonkova

Changemakers Start-Up!

Tahad olla parem meeskonnamängija ja osata inimesi juhtida? Soovid saada rohkem teada ettevõtlusest? Uued sõbrad ja kontaktid tunduvad ka põnevad? Kui jah, siis Changemakers Start-Up on just sulle!

Siiani on programmides osalenud ligi pool tuhat noort ja kandideerinud veel kaks korda rohkem igast Eestimaa nurgast. Mõned programmis osalenud: Anna Agejeva (presidendi töövari 2017); Liisa Raavel (presidendi töövari 2019); Merili Ginter (Eesti Päevalehe “Mõjukad noored” #14); Markus Bachmann (muusik).

“Parimad kolm päeva mu elus.” – Ines Aas, Laagri Kool, CSU2019 osaleja

Paar põhjust miks osaleda?

  • Saad osaleda põnevates töötubades: turundus, analüüsioskus; tiimitöö, liidrioskused, esinemine jne. Ja seda kõike kodust lahkumata – virtuaalselt!
  • Saad teadmisi ja oskusi turunduses – lahendada reaalseid ettevõtte probleeme
  • Leiad uusi sõpru ja tuttavaid ning tutvud oma ala ekspertidega
  • Täiendus CVsse
  • Ägedad auhinnad

Mida me teeme?

11.–13. juunil toimub virtuaalne Changemakers Start-Up, mis on suunatud 8.-12. klassi noortele. Sind ootavad ees põnevad tiimitööd ja liidrioskuseid arendavad töötoad. Saad rohkem teada sotsiaalsest ettevõtlusest ning panna ennast erinevates ülesannetes proovile, lahendades reaalseid ettevõtete turundus- ja müügiprobleeme. Kõike seda saab teha ägedal kujul virtuaalselt!

Lisaks astuvad üles üllatusesinejad ja saad tutvuda veel mitme oma ala eksperdiga. Kolme päeva jooksul selguvad väljakutsuvas finaalis parimad tiimid, kes saavad väärilise auhinna!

Programmi pääsevad ❗KÕIGEST 50❗ enim motiveeritud ja kiireimat noort. Kas sina oled nende hulgas?

Programmil kehtib osalustasu – kui osutud valituks, siis selle eest saad endale:

  • Kolm päeva põnevaid koolitusi: turundus, müük, analüüsioskus; tiimitöö, liidrioskused, esinemine jpm.
  • Võidupakett programmi võitjatele! Auhinnaks on üllatusrohke elamuspakett!
  • Igale osavõtjale auhinnakott.

Osalustasu on 30 eurot.

“Olen väga tänulik, et sain osaleda nii kasulikus ja nii motiveerivas programmis. Sain nii palju uusi kogemusi, teadmisi ja sõpru, kellega suhtlen kindlasti veel peale programmi ka. See programm on tõesti üks mu elu parimatest kogemustest!” – Laura Luga, CSU2019 osaleja

Esimesed noored on end juba kirja pannud. Registreeri sina ka – https://fienta.com/et/changemakers-start-up-2021  

Registreerimine lõppeb 6. juuni

Ja kui sa veel päris müüdud pole, siis Sandra Raju on Changemakersi programmide kohta öelnud nii: “Tulge, ärge mõelge! Minu kõige suurem soovitus noortele on alati see, et öelge nii paljudele asjadele JAH, kui vähegi võimalik.” Nii et kui tahad olla sama raju nagu Sandra, siis tule Changemakers Start-upi!

 

Tule liitu maailmamuutjatega! Rohkem infot leiad siit: veebilehtFacebookInstagram.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus