fbpx

Sündmused

Arvamusfestivali rattaretk 2021

20.07.2021
Diana Zvonkova
🚴‍♀️ Me teeme seda taas, seekord maastikuratastel ja rongisõiduga kombineerides! Kolme varasema aasta kogemus näitab, et Arvamusfestivali esimesed arutelud toimuvadki ratta seljas.😉
🚉 Arvamusfestivali rattaretke ametlik trass on sel korral rongiga Tallinnast Raplasse ja sealt 61 kilomeetrit maastikuratastel Paidesse. Retkejuhiks on Eleringi juht Taavi Veskimägi.
💚 Tee keskkonnale head, jäta auto koju ja saabu Arvamusfestivalile stiilselt ratta seljas! Osalema on oodatud rattasõbrad, säästliku transpordi harrastajad ning kõik, kes armastavad tervislikku eluviisi ning värskes õhus liikuda.
💪 Rattaretk on jõukohane igale kogenud rattasõbrale ning kulgeb mööda asfalt- ja kruusateid, kuid kindlasti arvesta enne osalemist distantsi pikkusega ning vali omale sobiv ja heas korras velo! Vahastus teeme energiapausi ja anname väsinud jalgadele puhkust.
🚟🚲 Iseseisvalt läbitavad alternatiivtrassid on rongiga Türile ja sealt mööda kergliiklusteed linna- või maanteerattaga Paidesse.
🎪 Kohale jõudes saab Paide spordihallis kasutada pesemisvõimalusi ning soovi korral ka spordihalli taga staadionil asetsevat telklat. Rattad saab festivali ajaks jätta spordihalli siseõue, kus on kaameravalve, kuid rattad võiksid ikkagi lukus olla.
🏆 Ürituse info täieneb jooksvalt, hakka meid jälgima ning broneeri oma kalendris meeleolukas rattasõit 13. augustile 😉 Rattaretkele registreerimiseks vajuta selle ürituse juures “Osalen”.
🌞 Arvamusfestivali rattaretke korraldab Sunly koostöös Arvamusfestivali 2021 meeskonnaga.
Vaata lisa: https://www.facebook.com/events/389389368853432/
0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus