fbpx

Sündmused

Arvamusfestival 2021

20.07.2021
Diana Zvonkova
Üheksas Arvamusfestival toimub 13. ja 14. augustil Paide Vallimäel.
Festival toob kokku Eestist ja maailmast hoolivad inimesed erinevatest kogukondadest, et tasakaalukate aruteludega luua paremat arusaamist iseendast, üksteisest ja maailmast.
Vallimäele ja keskväljakul on sel aastal kokku 17 aruteluala ja samuti on kohal kultuuri-meelelahutust pakkuv Festivaliklubi Philly Joe’s eestvedamisel.
Seekord saab kaasa mõtelda üle 200 arutelu juures ning kõige kõrvalt ei puudu ka kirju kultuuriprogramm, mida juba varsti vaikselt avalikkuse ette tooma hakkame!
Festival on külastajatele tasuta.
Festival saab teoks tänu väga paljude pühendunud vabatahtlike tööle ning heade toetajate abile ning on osa Põhjamaade demokraatiafestivalide võrgustikust Democracy Festivals.
Arvamusfestivali toetavad Paide linn, Järvamaa Omavalitsuste Liit, Politsei- ja Piirivalveamet, Riigikantselei, Euroopa Komisjoni esindus Eestis, Telia Eesti AS, Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, Rud Pedersen Public Affairs, Euroopa Parlamendi Büroo Eestis, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Aktiivsete Kodanike Fond ning Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu. Arutelukultuuri aitavad arendada SpeakSmart ja Eesti Väitlusselts.

Vaata lisa: https://www.facebook.com/events/469771994245762/

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus