Sündmused

4H potipõllunduse kampaania

06.04.2020
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

Üle-eestiline potipõllunduse kampaania läheb käima nüüd!
#4hpotipõllundus

Loe rohkem: https://www.facebook.com/events/216206899595557/

Kampaania kestab etappidena:

1. etapp – vali välja meelepärane taim, mida kasvatada. On see siis hea ürt aknalauale või kui on rohkem ruumi kasvatamiseks, siis mõni aedvili, mida ette kasvatada (tomat, kurk, paprika jne). Aga ehk meeldivad Sulle hoopis suvelilled, nende külvamiseks ongi käes juba sobiv aeg. Ole esimeses etapis loov, et eristuda teistest, nt teed oma potile mingi vahva kaunistuse, lisad mingi ägeda eseme, mis iseloomustab Sind, valik on Sinu. Kui juba on sul seemneke mullas, tee oma tegemisest kindlasti pilt.
Esimene etapp kestab 19. aprillini.

2. etapp kestab 20. aprillist mai lõpuni. Jälgi oma taimekese kasvamist ning tee aeg-ajalt pilte, mille saad võimalusel teha kokku vahvaks kollaažiks.

3. etapi pilt saada, kui sügisel saaki andvad taimed on korralikult kasvamas, lilled on peenrasse istutatud ning ürdid kasutamisvalmis. Kampaania saab läbi juuni lõpuks.

Pilte/kollaaze/videosid ootame aadressile info@eesti4h.ee.  Piltide saatmisel lisa kindlasti oma nimi ja klubi ning võid osaleda auhindamisel! Igas etapis valime välja auhinnaväärilise(d) töö(d)!

Auhinnafondi kuuluvad meened, vajalikud aiatarbed, elektroonikavidinad.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus