fbpx

Sündmused

13.11.2020
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht
Hea õpilane!

Järgmisel aastal 17. oktoobril toimub kohaliku omavalitsuse volikogu valimised. Eesti Õpilasesinduste Liidu üks peamine eesmärk on seista õpilaste heaolu ja hüvede eest ning just kohalikul omavalitsusel on suur roll õpilase elukorralduses. Sellepärast loome Õpilasliidus ka 2021. aasta kohalike omavalitsuste platvormi, mis sõnastab peamised eesmärgid, mille saavutamisele peaksid kohalikud omavalitsused keskenduma järgneva 4 aasta jooksul peale valimisi.

Selleks, et platvorm seisaks kõigi õpilaste eest, korraldame neljas erinevas Eesti linnas arutelupäevad, et iga noor saaks osaleda enda kodukohale lähimas linnas ja oma sõna sekka öelda. Ürituse jooksul räägime noorte muredest ja rõõmudest kohaliku omavalitsuse tasandil ning ideedest, kuidas olukorda parendada.

Arutelupäevad toimuvad 27.11 Kohtla-Järvel, 30.11 Tartus, 03.12 Pärnus ja 07.12 Kuressaares. Päevaga alustame kell 10.00 ja lõpetame orienteeruvalt 17.00.
Omalt poolt garanteerime osalejale huvitava programmi, põneva esineja, võimaluse eakaaslastega aktuaalsetel teemadel arutleda ning ka sooja lõunasöögi.

Registreeri end arutelupäevale juba täna, et rääkida kaasa oma tuleviku kujunemises! Registreeri end siin: https://forms.gle/zAFXCQJ3RmJqjarp6
PS! Ürituse formaat võib muutuda seoses epideemilise olukorraga.
Küsimuste korral võta julgesti ühendust avaliku poliitika valdkonna juhiga:
Anette Viin
anette.viin@opilasliit.ee
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus