fbpx

ESITA PROJEKT! Noorte osaluse fond ootab projekte 9.juuliks

Tahad oma kodukohas rohkem kaasa rääkida ja mõtteid avaldada? Selleks esita oma idee ja projekt 9.juuliks Eesti Noorteühenduste Liidule

Eesti Noorteühenduste Liit toetab läbi noorte osaluse fondi projekte, mis loovad uusi osalusvõimalusi noorte valdkonnas või mis arendavad noorteühenduste vahelist koostööd. See tähendab, et kui sul on mõni idee või mõte, kuidas oma kodukohas noorte osalemist arendada või tahaksid teha koostööd teiste noorteühendustega, on sul võimalik oma idee teostada läbi noorte osaluse fondi.

Et oma idee ellu viia, järgi neid soovitusi:

  1. Mõtle, mis on su idee ja kuidas sa tahaksid seda ellu viia.
  2. Kas su idee loob uusi osalusvõimalusi, kus noored saavad oma arvamust avaldada ja kohalike otsuseid mõjutada? Kui ta uusi osalusvõimalusi ei loo, siis ehk ta arendab noorteühenduste vahelist koostööd? Ühte kahest peaks su idee siiski toetama.
  3. Mõtle läbi, mida tahaksid kindlasti ellu viia ning kui palju see maksma läheks. Äkki leiad ka sõpru-tuttavaid, kellele su idee meeldib ja kes on valmis sind aitama? Julgelt võid pöörduda ka oma kohaliku piirkonna noorsootöötaja või noortevolikogu poole, kes saavad aidata sind su idee ellu viimisel.
  4. Täida taotlusvorm ning lisa vajalikud lisadokumendid.
  5. Saada nii taotlusvorm kui vajalikud dokumendid aadressile projektifond@enl.ee
  6. Oota tagasisidet.

Kuigi toetustel puudub piirang – kui palju toetust võid küsida – on tavapäraselt jäänud need suurusjärku 500 kuni 1000 eurot. Selle eest aga annab juba nii mõndagi korda saata ja kohalike noorte elu paremaks teha.

Ära unusta, et oma taotlus tuleb edastada 9.juuliks 2018! Ja kui ka selleks korraks ei jõua, on järgmine võimalus oma projekt esitada 17.septembril 2018.

Toetuse taotlusemisest leiad lisainfot siit: http://enl.ee/projekt/noorte-osaluse-fond/

Aga kindlasti tasub ka siia vaadata: http://osalusefond.enl.ee/

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus