ESITA PROJEKT! Noorte osaluse fond ootab projekte 17.septembriks

Kui sul on mõni mõte, kuidas saaksid noored oma kodukohas rohkem arvamusi avaldada ja otsuste tegemisel kaasa rääkida – esita 17. septembriks projekt Eesti Noorteühenduste Liidule.

Eesti Noorteühenduste Liit toetab läbi noorte osaluse fondi projekte, mis loovad uusi osalusvõimalusi noorte valdkonnas või mis arendavad noorteühenduste vahelist koostööd. See tähendab, et kui sul on mõni idee või mõte, kuidas oma kodukohas noorte osalemist arendada või tahaksid teha koostööd teiste noorteühendustega, on sul võimalik oma idee teostada läbi noorte osaluse fondi.

Et oma idee ellu viia, järgi neid soovitusi:

  1. Mõtle, mis on su idee ja kuidas sa tahaksid seda ellu viia.
  2. Kas su idee loob uusi osalusvõimalusi, kus noored saavad oma arvamust avaldada ja kohalike otsuseid mõjutada? Kui ta uusi osalusvõimalusi ei loo, siis ehk ta arendab noorteühenduste vahelist koostööd? Ühte kahest peaks su idee siiski toetama.
  3. Mõtle läbi, mida tahaksid kindlasti ellu viia ning kui palju see maksma läheb. Äkki leiad ka sõpru-tuttavaid, kellele su idee meeldib ja kes on vamis sind aitama? Julgelt võid pöörduda ka oma kohaliku piirkonna noorsootöötaja või noortevolikogu poole, kes saavad aidata sind su idee ellu viimisel.
  4. Täida taotlusvorm ning lisa vajalikud lisadokumendid.
  5. Saada nii taotlusvorm kui vajalikud dokumendid aadressile projektifond@enl.ee
  6. Oota tagasisidet.

Kuigi toetustel puudub piirang – kui palju toetust võid küsida – on tavapäraselt jäänud need suurusjärku 500 kuni 1000 eurot. Selle eest aga annab juba nii mõndagi korda saata ja kohalike noorte elu paremaks teha.

Ära unusta, et oma taotlus tuleb edastada 17. septembriks 2018!

Toetuse taotlemisest leiad lisainfot siit: http://enl.ee/projekt/noorte-osaluse-fond/

Aga kindlasti tasub ka siia vaadata: http://osalusefond.enl.ee/

 

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus