fbpx

ERR kutsub avastama keskkonna teemat

Noorteinfoportaali Teeviit maikuu pealkirjaks on “Kõik algab meist enesest- ära oota homset!”. Peamiselt keskendume sellel kuul keskkonna teemadele. Lisaks on keskkonnakuu ERRil. Teeviit on kokku kogunud tähtsamad soovitused, nipid, viktoriinid ja filmid. 

EER allikale viidates tekib Eestis tekib igal aastal üle 350 kilo jäätmeid inimese kohta ja kuigi jäätmete liigiti sorteerimine kohustuseks, on sellega probleeme. Sellega seoses annab ERR mais ehk keskkonnakuu raames panuse, et jäätmete teemale ning fookusega prügi sorteerimisele tähelepanu tõmmata. Vaata rohkem www.err.ee/keskkonnakuu ning leia kasulikke viiteid sotsiaalmeedias #kusonprügikoht. 


Väärtuslikud filmid ja klipid: 

  • Dokumentaalfilm “Meemaa”, mis jutustab loo mesilastest ning nende kodude hooldamises ja inimesega koos harmooias elamise väljakutsetest.
  • Dokumentaalfilm “Kliimamuutus – faktid”, mis uurib kliimamuutuse teaduslikke fakte ja otsib selle üleilmse ohu vastu võimalikke lahendusi.
  • Dokumentaalfilm “Lageraie – Euroopa hääbuvad metsad“ 14. mai 2020 kell 20.05 ETV2-s. Fossiilkütustest, Eesti puhul eriti põlevkivi, vajalikkusest või mittevajalikusest räägitakse palju. Loe rohkem siit


Teadmiste täiendamiseks: 


Põnev lahendamine ja uurimine: 

 

Kasutatud allikad: 

 

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus