fbpx

Edu ja Tegu ettevõtlikkuskonkurss ootab osalejaid

Kuni sügiseni on 7-26aastastel õppuritel võimalik osaleda ettevõtlikkuskonkursil ja võita auhindu, selleks tuleb viia ellu või algatada mõni vajalik üritus või tegu.

Ettevõtlik tegu võib olla ettevõtlus klassikalises mõttes ehk äritegu, kus osaleja pakub omaloodud teenust või toodet müügiks. Aga see võib olla ka sotsiaalne tegu, mis aitab lahendada mõnda kogukonna, linna, valla või riigi probleemi. Oluline on, et tegu oleks uudne ja väärtuslik ning eluline ehk inimestel oleks seda ka tegelikult vaja. Idee peab olema konkursi tööde esitamise ajaks osaliselt või täielikult ellu viidud ehk astutud esimesed sammud või töötatud välja täpne elluviimise plaan.

Konkursile saab esitada tegusid kahes kategoorias, nii sotsiaalse kui äriteo kategoorias kuni 14. septembrini 2018. Parimad kutsutakse žürii ette oma ettevõtlikest tegudest ülevaadet andma ning võitjad kuulutatakse välja novembri lõpus.

Osaleda võib koos sõbraga ja ka suurema või väiksema seltskonnaga. Üksinda võib muidugi ka osa võtta, aga tiimiga jõuab alati rohkem teha ja seetõttu soovitame tegutsemist meeskonnana. Osaleda tasub kindlasti, sest loosi läheb äge eestlaste leiutatud STIGO elektriroller ja parimatele jagatakse teisi põnevaid auhindu.

Vaata ettevõtlikkuskonkursi kohta infot kodulehelt www.ettevõtlusõpe.ee/konkurss ja asu kiiresti tiimi kokku panema, sest tegude mõtlemiseks ja elluviimiseks on aega tervelt sügiseni.

Koostatud Ettevõtlusõppe Programmi allika põhjal

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus