fbpx

Changemakers Summer Academy tuleb taas!

Meeldib sulle ettevõtlus või mõte sellest, et ühel hetkel ei pea sa kellast kellani tööl käima ja saad ise valida omale vabad puhkepäevad? Oled mõelnud, et sooviksid ehk astuda esimesi samme oma ettevõtte loomises? Sooviksid saada kasulikke kontakte ja uusi sõpru? Kui jah, siis tegelikult on Changemakers Summer Academy just midagi, mis nendele teemadele keskendub.
Siiani on programmides osalenud ligi pool tuhat noort ja kandideerinud veel kaks korda rohkem igast Eestimaa nurgast. Mõned programmis osalenud: Anna Agejeva (presidendi töövari 2017); Liisa Raavel (presidendi töövari 2019); Merili Ginter (Eesti Päevalehe “Mõjukad noored” #14); Markus Bachmann (muusik).
Paar põhjust miks osaleda?
⭐Saad osaleda neljal päeval põnevates töötubades: turundus ja turu-uuringud, tiimitöö, oma äriidee genereerimine, prototüüpimine, probleemide lahendamine, esinemine jne.
⭐Saad astuda esimesi samme oma ettevõtte loomises. Näiteks 2019. aasta programmis loodud idee sai Eesti suurima äriideede konkursil Ajujaht 30 parima hulka.
⭐Leiad uusi sõpru ja tuttavaid ning tutvud oma ala ekspertidega.
⭐Osalemine Arvamusfestivalil.
⭐Ägedad auhinnad.
⭐Kõrge rahulolu – Changemakers Summer Academy 2019 osalenud noorte rahulolunäitaja oli programmi tagasiside põhjal väga kõrge (9,7 palli 10-st).

 

Mida me teeme?
12.-15. augustil toimub Changemakers Summer Academy, mis on suunatud 8.-12. klassi noortele. Programmis saab arendada tiimitöö- ja esinemisoskusi, tutvuda sotsiaalsete ettevõtetega ja luua täitsa enda ettevõte. Saad kuulda lugusid nii Eesti Ettevõtlik Noor 2019 tiitli pälvinud noorelt kui ka Eesti suurimas äriideede konkursil Ajujaht 30 parima hulka pääsenud noorelt ettevõtjalt. Osaleme Arvamusfestivalil ja tulemas on üllatusesinejadki! Nelja päeva jooksul selguvad väljakutsuvas finaalis parimad tiimid, kes saavad väärilise auhinna!🏆

 

Programmil kehtib osalustasu – kui osutud valituks, siis selle eest saad endale:
⭐Transporti Tallinnast majutuskohta ja tagasi.
⭐Nelja päeva toitlustus ja majutus.
⭐Neli päeva põnevaid koolitusi: ettevõtlus, turundus ja turu-uuring, analüüsioskus, pitcimine jpm.
⭐Programmi võitjatele auhinnaks 250€ väärtuses mentorlust oma idee elluviimiseks! 🏆
⭐Igale osavõtjale auhinnakott.⭐
Osalustasu on 45 eurot.

 

“Te korraldasite midagi üli ägedat. Ma ei suuda seda sõnadesse panna, kui vägev see oli. Te suutsite luua sellise energia, et lihtsalt WOW!” – Maria Jõesalu, Tartu Erakool, CSU 2019 ja CSA 2019 osaleja

Esimesed noored on end juba kirja pannud. Kandideeri sina ka – https://forms.gle/z2Vub4HRWjwhCcCf9 (kandideerimine lõppeb 26. juulil)

 

Tule liitu maailmamuutjatega! Rohkem infot leiad siit: veebileht, Facebook, Instagram.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus