fbpx

Aprill on õppimise teemakuu

Hea Teeviit külastaja!

Kooliaasta lõpp on peatselt kohal nii põhikooli, gümnaasiumi kui ka kutse- ja kõrgkooli õppuritele.  Jõuvarude kogumine ja vähem stressamine õppe- või kooliaasta lõppemisel võib paljudele noortele raskusi valmistada. 

Kuidas siis ikkagi stressivabalt toime tulla, valmistuda koolilõpu või kooli sisseastumise eksamiteks? Kuidas efektiivselt õppida ja hoida oma aju tervist? Kuhu kooli edasi õppima minna? Kas jääda Eestisse või minna välismaale õppima? Kas noortekeskuses on ka võimalik õppida? 

Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiad vastuseid õppimise teemakuu raames meie portaalist, podcastidest ja lühivideotest.

Lisaks jagame nippe keeleõppeks ja eksamistressiga toimetulekuks. Teeme juttu ülikoolielust suuremate kõrgkoolide tudengitega, räägime erinevatest projektidest ja programmidest, nagu Erasmus+ ja Noored kooli ning vestleme õppevideote tegemisest Kristo Siigiga.

Toetavad materjalid, selgitused ja nõuanded

Podcastid ja videod

Kui soovid mingi teema kohta lisainfot või Sul on vaja langetada oma elu puudutavaid otsused, ära karda pöörduda spetsialistide, ametiasutuste ja teenuste poole!

Lisainfo: teeviit@harno.ee

Kas teadsid, et ilmumas on Teeviit infokiri? Ära jää uudistest ilma ja liitu infokirjaga siin.

Skip to content