fbpx

Annetamistalgutel osaleja: Ettevõtlike Noorte Koda

Noorteinfoportaali Teeviit detsembri teemaks on väärtused. Seekordne artikel on valminud koostöös Ettevõtlike Noorte Kojaga.

Millega tegeleb organisatsioon?

Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI on rahvusvaheline võrgustik aktiivsetele inimestele.
JCI pakub oma liikmetele arengukeskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, et innustada noori inimesi looma positiivset muutust ühiskonda. JCI tegutseb täna rohkem kui 100 maailma riigis. JCI Eestis tegeleb nelja valdkonna projektidega: haridus, ettevõtlus, keskkond ja on heategevus. https://www.jci.ee/jci/


Kuidas sai teie organisatsioon alguse?

JCI Eestis on loodud 31. aastat tagasi noorte ettevõtlike inimeste eestvedamisel. Projekt JCI Jõulupuu toimub sel aastal 13. korda ja kinke tehakse igal aastal pea 1000-le lapsele üle Eesti. https://www.jci.ee/jci/ajalugu/


Mis seos on teil annetamistalgutega?

JCI Jõulupuu on heategevusprojekt, et koguda kinke ja annetusi, et täita vähekindlustatud perede laste kingisoovid jõuludeks. Annetamistalgud on tänuväärne ettevõtmine, et Jõulupuu projektile tähelepanu tõmmata.
Miks otsustasite sellisest asjast osa võtta? Annetamistalgud koondab enda juurde erinevad heategevuslikud algatused, hea on õppida teiste algatuste kohta ja olla nähtavam potensiaalsetele annetajatele.


Kuidas muul ajal teie tegemistesse panustada saab?

JCI Jõulupuu projekt toimub igal aastal perioodil oktoober-detsember. Aga Eesti Ettevõtlike Koja noortel on aastaringselt käsil erinevaid projekte millest osa võtta – erinevad koolitused ettevõtluse, hariduse, keskkonna nt BeWise, keskkonnateemalised algatused nt Ära joo plasti, heategevuslik jooks Rat Race, konverentsid.


Millised on teie organisatsiooni väärtused?

JCI missioon on pakkuda arenguvõimalusi, mis innustavad noori inimesi positiivset muutust looma.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus