fbpx

1.detsembril toimuvad teistkordselt annetamistalgud

1. detsembril toimuvad teistkordselt annetamistalgud. Sel päeval võtavad kümned vabaühendused üle Eesti ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.

Annetamistalgud on saanud inspiratsiooni globaalsest algatusest Giving Tuesday, mille raames toimuvad sel aastal sarnased heategevusalgatused üle 70 riigis üle maailma. Liitusime nende võrgustikuga 2019. aastal ja Eesti ongi nüüd üks riikidest, mis samuti Giving Tuesday ellu viib. Meil siis küll annetamistalgute nime all.

Annetamine on üks lihtsamaid viise aidata kaasa tegevustele, mida oluliseks pead, olgu siis oma kogukonnas, erialal või ühiskonnas laiemalt. Annetajate abiga päästetakse elusid, aidatakse hättasattunuid, ennetatakse ja lahendatakse probleeme, korraldatakse kultuuri- ja spordisündmusi, tegutsevad õpi- ja huvialaringid.

Veebilehelt www.annetamistalgud.ee leiab talgukaardi, kuhu on lisatud kõik üle Eesti toimuvad talgud. Annetajad saavad valida talgukaardilt organisatsiooni või mitu, keda jõukohaste vahenditega toetada. 

Annetamistalguid veab eest Vabaühenduste Liit koostöös Vabariigi Presidendi Kantselei ja maakondlike arenduskeskuste võrgustikuga. 

Kuidas annetamistalgutel osaleda?

Kõige lihtsam: vali kaardilt talgud ja toeta nende tegevust jõukohase annetusega. Talgukaardi leiad siit. Kutsu ka oma lähedasi, sõpru ja tuttavaid annetama – sellega oled oma toetatavale vabaühendusele veel mitmekordselt kasulik. 

Vaata lisaks annetamistalgud.ee

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus